Dodany: 2013-06-17 14:10:02

 

Zero HourSeriale online lubią spektakularne zakończenia. Zawsze w seriale online było sporo miejsca na teorie spiskowe. Najważniejsze jest by miały one ciekawe brzmienie. W serial Zero Hour widzimy bardzo ciekawą konstrukcję mianowicie, główny bohater jest redaktorem czasopisma zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

 

Jest to postać główna serial Zero Hour wokół niej koncentruje się akcja. Fabuła serial Zero Hour rozpoczyna się na dobre w chwili kiedy jego żona podczas pracy w sklepie z zegarkami antycznymi zostaje porwana. Teraz mąż stara się natrafić na trop i uratować żonę. Jeszcze nie ma pojęcia o tym, że pakuje się w intrygę związaną z dziwnymi sprawami. Jak to wszystko się zakończy ?

 

Tego jeszcze nie wiadomo, warto jednak obejrzeć serial Zero Hour. Jest to opowieść o intrygującym początku i nie wiadomo w jakim to zmierza kierunku. Przewidzenie zakończenia jest zadaniem trudnym. Mimo wszystko prawdopodobnie nie jest to specjalnie inna i innowacyjna produkcja. Pomysł na jakim oparty jest serial nie pozostawia złudzeń co do jego dalszego prowadzenia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zero Hour
Nick: