Dodany: 2013-06-17 14:15:08

 

CopperSeriale online często lubią się odwoływać do historii lub dzieł książkowych. Proza wszelkiej postaci potrafi trafić do każdego z nas. I to starają się wykorzystać twórcy seriale online, dlatego też wiele z nich bazuje na książkach.

 

W serial Copper widzimy bardzo ciekawą sytuację, po wojnie secesyjnej młody Irlandczyk po powrocie z frontu rozpoczyna poszukiwania żony. Fabuła serial Copper komplikuje się w chwili, gdy poszukiwania musi rozpocząć od najgorszych dzielnic Nowego Yorku czyli Bronksu i Harlemu. Jak wiadomo nie są to spokojne dzielnice w związku z tym główny bohater właduje się w bardzo poważne problemy.

 

Zmierzenie się z nimi może być naprawdę trudne i uciążliwe przekona się o tym każdy, kto obejrzy choć jeden odcinek serial Copper. Akcja serial Copper jest średnio trzymająca w napięciu, ale za to ma swoje zalety. Czasem pojawia się jakieś nieznane wcześniej zagranie, motyw jakiego dotąd nie było w serialach. Warto na to uważać. Mocne aspekty serialu często się zmieniają to jeden z zamysłów reżyserów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Copper
Nick: