Dodany: 2013-06-18 09:13:40

 

CaneSeriale online są czymś co może umilić wieczór. Czasem seriale online to sposób na zabicie czasu raz mniej a raz bardziej skuteczny. Kiedy wciąga to jego siła jest większa rośnie wraz z upływem czasu.

 

W serial Cane widzimy losy pewnej rodziny imigrantów z Kuby. Przyjechali do Ameryki z niczym i po jakimś czasie mogli założyć plantację trzciny cukrowej.

Tak też czynią z powodzeniem uprawy się rozwijają i pną do góry. To moment zwrotny w serial Cane jeden z pierwszych. Reszta akcji w serial Cane jest naprawdę napięta bowiem rodzina się dorabia.

 

Drugi moment zwrotny następuje w chwili śmierci nestora rodu. Przekazuje on całe gospodarstwo adoptowanemu synowi pomijając tym samym całą resztę rodziny. Dalszych losów trudno się nie domyślić, jedyne czego jeszcze nie wiemy to to jak zakończy się walka i cały serial Cane. Wariantów jest wiele wszystkie zostaną nam dokładnie przedstawione i zarysowane. W odpowiedni sposób zostanie przedstawiona rodzina i jej praca, która nie idzie na marne. Wszystko okaże się bowiem mieć ukryty sens..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cane
Nick: