Dodany: 2013-06-18 09:20:36

 

Nie z tego świataSeriale online to kino dla każdego. Najlepiej kiedy widz seriale online lubi humor, czarny humor jest tu bardzo właściwy na miejscu. Nie ma niczego bardziej mylnego niż pozory o tym przekonamy się po serial Nie z tego świata.

 

W serial Nie z tego świata wszystko wygląda na pozór normalnie jednak dwóch głównych bohaterów jest obdarzonych niezwykłą mocą mogą przeciwstawiać się siłom ciemności. Siły te to przede wszystkim zło pod każdą postacią. Może przybierać różne twarz raz mniej raz bardziej przyjemne lub nie. W serial Nie z tego świata dowiemy się jak to wszystko wygląda, zło m bardzo ludzką twarz i kryje się pod pozorami.

 

Jest ich tyle, że można zakopać w nich dosłownie wszystko każdą cechę tak dokładnie, że trudno je rozpoznać. W pozytywnym świetle w serial Nie z tego świata stoi główny bohater, jego walka z siłami ciemności ma długi przebieg i skomplikowany. Raz wygrywa a innym razem przegrywa. Bilans nie zawsze wychodzi na plus choć często zdaje się, że przemawia za dobrymi. W walce z siłami ciemności nie ma łatwej drogi do celu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie z tego świata
Nick: