Dodany: 2013-06-18 09:22:54

 

The SimpsonsSeriale online to często też animowane wersje opowieści o dorosłym życiu. Takie seriale online pokazują nam co jeszcze może pójść gorzej w naszej codzienności. Na czym polega serial The Simpsons?

 

Opowiada nam o życiu jakie wiedzie przeciętna amerykańska rodzina, jest pełne zwrotów akcji i ciekawych dialogów. Fabuła serial The Simpsons od pierwszego spojrzenia zdradza nam, że to komedia. Czarna komedia pokazuje jak pod płaszczykiem zwykłego życia kryje się tragedia.

 

Tragedia zawsze przekoloryzowana i przesadzona, ukazana w ciemnym i strasznym często zwierciadle czego nie widać po kolorach jakie ubarwiają nam serial The Simpsons. Akcja jaką widzimy w serial The Simpsons jest poruszająca a czasami szokująca. Humor jest bezpardonowy i nikogo nie oszczędza. Obrywają politycy, religia, społeczeństwo i jego poszczególne grupy społeczne. To wszystko razem zebrane do kupy daje mało ciekawy efekt i wrażenia jakie pozostawia w naszych głowach towarzyszy nam do samego końca. Odcinki stają się coraz bardziej monotonne z czasem nic dziwnego przy takiej liczbie sezonów.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Simpsons
Nick: