Dodany: 2013-06-18 09:46:52

 

CastleSeriale online czasem sięgają po pomysły absurdalne. Mało tego niektóre z nich są nawet trudne do zrozumienia, ale widownia seriale online i tak się nie zmniejsza. W serial Castle widzimy jak bohaterowie zmagają się z morderstwami.

 

Jednym z głównych bohaterów serial Castle jest pisarz w oszukiwaniu natchnienia staje w obliczu możliwości dołączenia do ekipy poszukującej morderców w kraju.

Trzeba przyznać, że wątek poruszony w serial Castle jest abstrakcyjny i to totalnie. Mało możliwe by kiedykolwiek i gdziekolwiek na świecie miało miejsce takie zdarzenie. To czyni motyw przewodni serial Castle mało rzeczywistym.

 

Blisko mu do serii NCIAS i bujnej wyobraźni szaleńców. W każdym odcinku serialu poruszany jest inny temat i dotyczy on innego nowego bohatera. Mało nawiązań, nie trzyma w napięciu i poprowadzony bez rozmachu. Bez dużej dozy cierpliwości nie wytrzymamy z tym serialem. Nuda wieje od początku do końca. Nie ma sensu zaczynać tego tematu. Jest on skończony i wyeksploatowany. Nie ma sensu sięgać po tę produkcję.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Castle
Nick: