Dodany: 2013-06-18 09:48:36

 

Knights of the ZodiacSeriale online to czasem powrót do naszych czasów dzieciństwa. Tak jest z wieloma seriale online. Jednym z takich jest serial Knights of the Zodiac .

 

Fabuła serial Knights of the Zodiac opiera się na alternatywnej rzeczywistości.

Jest tak księżniczka i rycerze mają swoje specjalne zbroje walczą po całym świecie ratując świat. To główny motyw przewodni w serial Knights of the Zodiac . Akcja serial Knights of the Zodiac przez cały czas oscyluje wokół księżniczki za którą muszą walczyć.

 

Momentami okazuje się, że musi ona bronić świata przed zagładą a oni wraz z nią. Rycerze walczą z innymi złymi rycerzami o dobro świata. Na początku fabuły jest zarys turnieju między rycerzami w którym można wygrać złotą zbroję. Złota zbroja jest najlepszą możliwą zbroją służącą do walk. Ma niezwykłą moc i rycerz ją noszący staje się niezniszczalny. Za taką możliwość warto się zabijać, i tak też czynią rycerze zodiaku. Ich dyspozycja jest na szczytowej formule tylko dzięki częstym bitwom. Ich możliwości stają się większe z minuty na minutę. Wystarczy obejrzeć jeden odcinek by się przekonać.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Knights of the Zodiac
Nick: