Dodany: 2013-06-18 11:07:54

 

Avengersfilm Avengers to jeden z tych filmów, które mają przede wszystkim za zadanie pokazać nam jak można połączyć wszystkie pozostałości po poprzednich, dobrych filmach i sprawić, by można było łatwo przejść do takiej historii.

 

film Avengers to opowieść jak filmy online, które już widzieliśmy z ciekawymi postaciami ze świata superbohaterów. filmy online czy to filmy hd czy filmy 3d można uznać za coś, co przede wszystkim dobrze się ogląda jednak nie można stwierdzić, czy to filmy z ciekawą fabułą czy też nie.

 

Film ten opowiada historię grupy superbohaterów, którzy przyjmują zadanie nie tylko uratowania świata przed zniszczeniem, ale również sprawienia, że połączone siły wszystkich superbohaterów dadzą efekt jakiego żadna grupa nie miała. Jedynie fakt, iż przywódca tej grupy będzie musiał się sporo napracować, żeby połączyć elementy mocy każdego z superbohaterów. To film, który z pewnością spodoba się miłośnikom iron mana, czy Kapitana Ameryka, to również film, który spodoba się wszystkim, którzy lubią filmy fantastyczne.Dodaj nowy komentarz do artykułu Avengers
Nick: