Dodany: 2013-06-18 11:09:49

 

Hobbit: Niezwykła podróżfilm Hobbit: Niezwykła podróż to jeden z tych filmów, który lepiej ogląda się jako filmy 3d i filmy hd niż te zwykłe filmy online.

 

Chodzi przede wszystkim o to, że filmy online oglądamy w komputerze, a to nie daje nam takiego efektu jak filmy, które oglądamy w kinie. film Hobbit: Niezwykła podróż to kolejna opowieść z serii tych opowiadających o władcy pierścieni, tyle, że mamy wrażenie, że poznajemy opowieść , która miała miejsce wcześniej niż wszystkie poprzednie historie związane z władcą pierścieni.

 

W filmie widzimy jako głównego bohatera jeszcze młodego hobbita, który postanawia pomóc swoim przyjaciołom poznać i odzyskać swój prawdziwy dom. Krasnoludy, które proszą hobbita o pomoc wiedzą, że co prawda nie jest on silny, ani waleczny, ale ma ogromne serce i odwagę, której brakuje nie jednemu wielkoludowi. Film ten to doskonałe efekty specjalne, które sprawiają, ze film jest zdecydowanie hitem kinowym, który doskonale i z wielką przyjemnością się ogląda. Dlatego też film ten polecamy wszystkim, by nie tylko dobrze się bawili, ale i przy tym filmie czegoś ciekawego nauczyli. Polecamy wszystkim tym, którzy znają opowieść o władcy pierścieni.Dodaj nowy komentarz do artykułu Hobbit: Niezwykła podróż
Nick: