Dodany: 2013-07-01 14:33:43
 

Tajna agentkaFilmy hd i filmy 3d to prawdziwa gratka dla fanów nowoczesnego kina. Producenci prześcigają się w tworzeniu kolejnych produkcji o najwyższej jakości. Jedna z ostatnich propozycji, również jako filmy online, jest film Tajna agentka.

 

W główną rolę wcieliła się prawdziwa gwiazda Miley Cyrus, znana z wielu innych rewelacyjnych produkcji.

Film Tajna Agentka to historia nastolatki Molly. Molly jest zwykła , fajna dziewczyną "z sąsiedztwa". Na co dzień Molly pracuje u swojego ojca. Ojciec dziewczyny kiedyś był policjantem. Obecnie zajmuje się prowadzeniem agencji detektywistycznej. W pracy pomaga mu Molly. Oboje prowadzą spokojne życie, aż do czasu, gdy pewnego dnia pojawia się a agencji FBI. FBI musi chronić córkę mężczyzny, który jest świadkiem w procesie przeciwko mafii

 

.Molly, by mieć ciągle dziewczynę na oku, zapisuje się tej samej szkoły co nastolatka. Podczas zwykłego szkolnego życia okazuje się, że życie to nie bajka, a szkolne problemy, spiski i rozgrywki mogą być przyczyną wielu problemów. Jak potoczy się historia Molly i jej podopiecznej? Koniecznie zobaczcie film Tajna agentka .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tajna agentka
Nick: