Dodany: 2013-07-01 14:39:53

 

AdmissionFilmy hd i filmy 3 d to obecnie nie tylko filmy z gatunku sci-fi lub kina akcji. Teraz w doskonałe jakości zobaczyć możemy również komedie obyczajowe oraz romanse. I właśnie do tych kategorii należy film Admission.

 

film Admission to historia opowiadający o tym, jak w jednym momencie stabilny świat może stanąć na głowie.

Główną bohaterką filmu jest Portia Nathan. Kobieta ma ułożone życie. Stały związek, pracę na Uniwersytecie Princeton. Jako kierowniczka działu rekrutacji trafia pewnego dnia, w ramach obowiązków służbowych, do miejscowej szkoły średniej. Dyrektorem placówki okazuje się dawny znajomy Portii – John Pressman.

 

Kobieta studiowała z Johnem wiele lat wcześniej. Portia dowiaduje się, że w tejże szkole uczy się niekonwencjonalny uczeń Jeremiah, prywatnie syn Johna. Wychodzi również tajemnica matki chłopca. Być może jest nią właśnie Portia, która jako młoda kobieta oddała swoje dziecko do adopcji. Informacja ta stawia na głwoie uporządkowane życie kobiety. Jak Portia poradzi sobie z tym wszystkim i czy ma jeszcze szansę spotkać prawdziwą miłość i zrealizować swoje największe marzenia? Wszystko to stanie się jasne po zobaczeniu filmu Admission.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Admission
Nick: