Dodany: 2013-07-01 14:45:40

 

CommandoFilmy akcji najczęściej prezentowane są jako filmy hd lub filmy 3d. Ruch, szybkość, wartka akcja to coś co sprawia, że takie filmy w nowoczesnych technologiach prezentują się zdecydowanie najlepiej, Jednym z ostatnich najpopularniejszych filmów akcji jest film Commando .

 

film Commando to prawdziwy hit z 2013 roku. Opowiada historię kapitana Karanvira Dorga. Kapitan jest zatrudniony przez indyjską armię. Podczas jednej z misji jego samolot rozbija się w Chinach.

Chińczycy od razu zakładają, że kapitan jest szpiegiem. Armia indyjska wypiera się Kapitana Dorga. Niszczą wszelkie dokumenty, które mogłyby połączyć kapitana z wojskiem indyjskim. Karanvir musi więc radzić sobie sam. Udaje mu się uciec z chińskiego więzienia.

 

Kapitan Dorgan postanawia sam wrócić do swojej bazy wojskowej w Pathankot. Podczas ciężkiej i trudnej wędrówki poznaje piękna Simrit, która również jest prześladowana. Zagraża jej miejscowy gangster chcący pojąć ją za żonę. Simrit i Karanvir łączą siły. Uciekają razem przed wrogami, chcąc zachować życie. Pomiędzy głównymi bohaterami zaczyna również rodzić się uczucie... Jak potoczą się dalsze losy pary uciekinierów? Dowiedz się oglądając film Commando..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Commando
Nick: