Dodany: 2013-07-01 14:49:24

 

Go Goa GoneKomedia i thriller w jednym? Czemu nie. Zwłaszcza wówczas, gdy filmy tego typu prezentowane są jako filmy hd lub też filmy 3d. film Go Goa Gone to właśnie przykład kina, które może nie tylko bawić, ale także trzymać w napięciu.

 

film Go Goa Gone to film o zombie, z lekkim humorystycznym zabarwieniem. Główni bohaterowie filmu – Luv i Hardic nie bardzo garną się do pracy.

Wolą pić i palić niż pracować. Dziewczyna Luv'a nie wytrzymuje tego i rzuca chłopaka. Obaj panowie postanawiają odpocząć od "trudów życia". Zgarniają kolejnego kumpla Bunnego, który akurat wyjeżdża do Goa.

 

Wszyscy trzej lądują w Goa w hotelu. Tam Luv poznaje Lune. Dziewczyna zaprasza go na niesamowitą imprezę na opuszczonej wyspie. Imprezę organizuje rosyjski gangster Boris. Boris nie organizuje jednak tej imprezy charytatywnie. Ma zamiar przetestować na gościach nowy narkotyk. Całą impreza nabiera jednak nieoczekiwanego biegu, gdy goście zostają zaatakowani przez zombie. Co się stanie z głównymi bohaterami i jak skończy się na budząca grozę impreza? Dowiecie się oglądając film Go Goa Gone.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Go Goa Gone
Nick: