Dodany: 2013-07-01 14:54:03

 

Superman DCU: WyzwolenieKto nie lubi filmów z Supermanem. A zwłaszcza gdy prezentowane są one jako filmy hd lub filmy 3d. Kolejna hitowa produkcja 2013 to film Superman DCU: Wyzwolenie. film Superman DCU: Wyzwolenie to produkcja, na którą czekali wszyscy fani tego superbohatera.

 

Jak zwykle Superman ma za zadanie uratować miliony . Tym razem mieszkańcom zagraża ogromna kula ognia, która wciąż zbliża się do Ziemi. Zadanie jest super trudne. Wymaga zmobilizowania wszystkich sił. Superman wzywa więc do pomocy swoją kuzynkę Supergirl. Razem muszą stawić czoła bezlitosnemu Brainiacowi, który chce zawładnąć światem. Superman i Supergirl stają do walki z Brainiaciem.

 

Zadanie nie jest proste, ale superbohaterowie mają już plan. Zmobilizują wszystkie swoje siły i z pewnością zwyciężą. Wartka akcja, mnóstwo przygód, napięcie i niesamowite emocje. Film Superman DCU: Wyzwolenie z pewnością nie zawiedzie fanów tego typu filmów. Jak potoczą się dalsze losy obojga superbohaterów? Jak skończy się ich walka o ocalenie świata? Tego wszystkiego dowiedzą się ci, którzy obejrzą najlepszą produkcję 201 roku – Superman DCU: Wyzwolenie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Superman DCU: Wyzwolenie
Nick: