Dodany: 2013-07-02 14:43:16

 

KoliberAkcja i sensacja – w jednym filmie. Koniecznie zobacz film Koliber. Produkcja ta należy do grupy filmy hd oraz filmy 3d. Dzięki temu widz ma możliwość najlepszego odbioru dźwięku i obrazu.

 

A warto.

Bo film Koliber to długie godziny trzymającej w napięciu fabuły. Główny bo9hater to bezdomny były żołnierz sił specjalnych. Joey Jones jest żołnierzem, który ucieka przed wymiarem sprawiedliwości. Niegdyś był cenionym dowódcą. W wyniku zasadzki cały oddział ginie, a winą za to zostaje obarczony Jones. Ma stanąć przed sądem wojskowym. Chcąc uniknąć procesu Jones ucieka do Londynu. Mieszka na ulicach i staje się bezdomnym. Nie wadząc nikomu unika konfliktów z prawem.

 

Nieoczekiwanie Jones ma szansę zmienić całe swoje życie i przywrócić swoje dobre imię. Dostaje możliwość przybrania zupełnie nowej tożsamości, która pozwoli mu na udzielanie się w walce z przestępczością. Skąd ta tożsamość i jakich wyborów dokona Jones? Czy uda mu się uniknąć procesu i czy przywróci swoje dobre imię? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź oglądając film Koliber..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koliber
Nick: