Dodany: 2013-07-02 14:46:16

 

Zagadki SfinksaStarożytny Egipt i piramidy od wieków fascynowały człowieka. Do dziś nie jest pewne to tak i kiedy powstały, w jaki sposób zdołano dostarczyć budulec do ich konstrukcji, ani jak dokonano tak dokładnych obliczeń geometrycznych.

 

Dlatego też starożytny Egipt i jego tajemnice stały się tematem wielu filmów. Podziwianie starożytnego Egiptu – zwłaszcza jeśli chodzi o filmy hd i filmy 3d, może być niesamowitym przeżyciem.

Dlatego warto zobaczyć film Zagadki Sfinksa, który nawiązuje do tajemnic Egiptu. film Zagadki Sfinksa opowiada o dwójce badaczy, którzy przez przypadek natrafiają na labirynt, ukryty pod ziemią w Gizie. Nie wiedząc o klątwie rzuconej na to miejsce, otwierają drzwi broniące wstępu do labiryntu. Okazuje się, że w labiryncie zamknięty był potężny Sfinks.

 

Sfinks, broniąc tajemnic labiryntu, chce zabić badaczy. Głównej bohaterce, Jessice, udaje się umknąć przed jego pierwszym atakiem. Ma jednak świadomość, że Sfinks nie zrezygnuje z zabicia jej. Jessika o pomoc zwraca się do Roberta. Robert w walkę ze Sfinksem angażuje również swoja córkę. Teraz we troje będą próbować pokonać Sfinksa, który zagraża już nie tylko głównej bohaterce, a całemu światu, na który chce sprowadzić przerażającą plagę.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zagadki Sfinksa
Nick: