Dodany: 2013-07-02 14:48:19

 

Bunt FMWciąż pojawiają się kolejne filmy dla młodzieży. Coraz więcej z nich prezentowanych jest jako filmy 3d lub filmy hd. Hitem ostatnich miesięcy jest wśród młodzieży film Bunt FM.

 

Główną bohaterką filmu jest Tara. Tara to bardzo nieśmiała nastolatka.

Jest uczinnicą ostatniej klasy liceum. Jej nieśmiałość uniemożliwia jej zawieranie jakichkolwiek przyjaźni. Dziewczyna wstydzi się nawet odpowiadać na lekcjach. Nikt jednak nie wie, że gdy Tara wraca do domu, staje się gwiazdą stacji radiowej, prowadzonej przez jej ojczyma. Inni uczniowie są zafascynowani DJ'ką, która prowadzi program The Slam. Nikt jednak nie wie kim naprawdę jest prowadząc, która sama nazywa siebie Radiową Rewolucją. Dziewczyna jest zadowolona z wyników swojej pracy.

 

Osobowością i gustem muzycznym Radiowa Rewolucja imponuje nawet jedynemu przyjacielowi Tary – Gavinowi. Jednak całe życie dziewczyny może legnąć w gruzach, gdy jej ojczym, nie konsultując tego z Tarą, ogłasza konkurs dla młodych twórców piosenek. Zwycięzca będzie mógł umówić się Radiową Rewolucją na randkę. Dla Tary to prawdziwy koszmar. film Bunt FM trzeba koniecznie zobaczyć.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bunt FM
Nick: