Dodany: 2013-07-04 14:02:11

 

Czysta Krewserial Czysta Krew należy obecnie do najchętniej oglądanych seriali. Fabuła serial Czysta Krew dotyczy wampirów. Akcja toczy się w świecie, w którym wynaleziono syntetyczną, sztuczną krew, idealny odpowiednik naturalnej krwi.

 

Sytuacja ta powoduje, że istniejące na świecie wampiry postanawiają się ujawnić. Wampiry chcą współistnieć z ludźmi, pijąc syntetyczną krew. Może to jednak okazać się bardzo trudne. Po stronie wampirów i ludzi tworzą się dwa obozy – zwolenników i przeciwników takiego stanu rzeczy. Sytuacja komplikuje się, gdy wampiry dochodzą do wniosku, że nie są w stanie kontrolować swoich popędów. W tym samym czasie pogryzieni przez wampiry ludzie dostrzegają, że ugryzienie wampira ma na nich pozytywny wpływ. Główną bohaterką serialu jest kelnerka Sooki.

 

Dziewczyna posiada dziwny dar. Może czytać wszystkie myśli ludzi. Nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się prawie 200 letni wampir Bill, do którego to myśli dziewczyna nie ma dostępu. Para zakochuje się w sobie. Jednak ani wampiry, ani ludzie nie mają ochoty zaakceptować tego związku. Jak potoczą się dalsze losy pary w http://scs.pl/serial,czysta-krew-true-blood.html? Dowiesz się oglądając serial Czysta Krew.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czysta Krew
Nick: