Dodany: 2013-07-04 14:04:05

 

Dexterserial Dexter prezentowany jest już 8 sezon i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Głównym bohaterem serial Dexter jest tytułowy Dexter. Dexter to dość skomplikowana osoba. W dzień jest przykładnym pracownikiem policji.

 

Pracuje w policyjnym laboratorium i zajmuje się analizą krwi. W nocy zaś Dexter staje się mścicielem. Nie do końca wierząc w sprawiedliwość sądów, Dexter postanawia sam ją wymierzać. Mężczyzna odszukuje osoby, które uniknęły odpowiedzialności za swoje czyny i zabija się. serial Dexter przybliża także widzom dzieciństwo głównego bohatera, które niewątpliwie doprowadziło do tego, kim się stał w dorosłym życiu. Dexter był adoptowanym dzieckiem. Jego przybrany ojciec był policjantem i utwierdzał Dextera w przekonaniu, że takie postępowanie jest dobre. O tym czym zajmuje się Dexter nie wie nikt poza ojcem. Po jego śmierci Dexter sam musi zmierzyć się ze swoimi zapędami. Jego druga natura pozostaje tajemnicą dla przybranej siostry oraz współpracowników. Pewnego dnia Dexter styka się z mordercą z ciężarówki-chłodni. To jeden z najbardziej poszukiwanych przez policję przestępców.

 

Dexter jest zafascynowany mordercą .Na dodatek okazuje się się, że morderca zna sekret Dextera... Jak potoczą się ich dalsze losy? Dowiesz się oglądając serial Dexter.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dexter
Nick: