Dodany: 2013-07-04 14:05:50

 

Gra o tronBestsellerowa powieść George'a R.R. Martina pod tytułem "Pieśni Lodu i Ognia", stała się inspiracją do nakręcenia równie fenomenalnego serialu jakim jest serial Gra o tron. serial Gra o tron, to na chwilę obecną serial z najwyższą oglądalnością w historii HBO.

 

HBO, producent serialu nie ukrywa, że to prawdziwe zaskoczenie. Tym bardziej, że nie wszyscy widzowie są fanami tematyki fantasy. serial Gra o tron zachwyca swoją fabułą. Miłość, kłamstwa, intrygi, walka i ta polityczna, i ta na miecze, a wszystko to w stylistyce fantasy. Głównym wątkiem serial Gra o tron jest walka o Żelazny Tron. Władca zasiadający na tym tronie, wykutym w tysiąca mieczy, będzie miał prawo panowania nad Siedmioma Królestwami, wchodzącymi w skład krainy Westeros.

 

Kraina jest szczególna – albo nieprzerwanie trwa tam zima, albo trwają upały. O panowanie nad poszczególnymi królestwami oraz zasiadanie na Żelaznym tronie walczy kilak rodów. Rozgrywki polityczne to nie wszystko. Są oni w stanie posunąć się o wiele dalej w walce o upragnioną władzę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gra o tron
Nick: