Dodany: 2013-07-04 14:10:55

 

ChirurdzyJuż 10 sezon mogą cieszyć się kolejnymi odcinkami fani tego serialu. serial Chirurdzy to jeden z seriali medycznych.

 

W jego fabułę jednak tam sprytnie wpleciona jest obyczajowa strona życia lekarzy, że ogląda się go z zapartym tchem. serial Chirurdzy koncentruje się na życiu grupy współpracujących ze sobą lekarzy. Wszyscy oni pracują w Seattle, w jednym z prestiżowych szpitali. Pomiędzy lekarzami dochodzi do różnego typu sytuacji nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Główną bohaterką serialu jest dr Meredith Grey. I to wokół niej dzieje się wiele wątków serialu. Poznajemy jej życie prywatne i zawodowe, które jak się okazuje, niejednokrotnie łączą się ze sobą i przeplatają.

 

serial Chirurdzy zdecydowanie wart jest polecenia. Odcinki nie są ani za długie, ani za krótkie. Sama fabułą jest bardzo ciekawa. Nie jest zbyt przeładowana medycznymi informacjami. Sam serial zdecydowanie potrafi wciągnąć widza. Jeśli chcesz poznać przygody dr Meredith Grey oraz paczki jej przyjaciół, koniecznie zobacz serial Chirurdzy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Chirurdzy
Nick: