Dodany: 2013-07-04 14:15:54
 

Nie z tego świataserial Nie z tego świata z pewnością przypadnie do gustu wielu widzom. Część akcji serialu dzieje się 20 lat wcześniej. Głównymi bohaterami serial Nie z tego świata są Amerykanie – spokojna, żyjąca w Kansas rodzina, z dwójką synów.

 

Ich spokojne życie zostaje niespodziewanie zniszczone. Matka zostaje zabita w niewyjaśnionych okolicznościach, dom spłoną, a ojciec rodziny – John, zmuszony jest zabrać swoich dwóch synów – Deana i Sama – i uciekać. John nie potrafi pogodzić się ze śmiercią żony. Tym bardziej, że cała sprawa jest tak tajemnicza i ociera się o zjawiska paranormalne. John szuka odpowiedzi na własną rękę. Nawiązuje kontakt z ludźmi, którzy mieli podobne doświadczenia. W pierwszych odcinkach pokazana jest podobna do historii Johna, historia jego dorosłego już syna Sama. Narzeczona sama ginie w prawie identyczny sposób jak jego matka.

 

Sam wraz z bratem Deanem próbują skontaktować się z ojcem, który być może odkrył coś w sprawie śmierci żony. Jednak John również znika w tajemniczych okolicznościach. Jak z tym wszystkim poradzą sobie Sam i Dean? Czy wyjaśnią tajemnice śmierci matki i narzeczonej? Wszystkiego dowiedzą się ci, którzy obejrzą serial Nie z tego świata. serial Nie z tego świata musisz koniecznie zobaczyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie z tego świata
Nick: