Dodany: 2013-07-04 14:24:24

 

39 i półserial 39 i pół to polska, hitowa produkcja ostatnich lat. Głównym bohaterem serial 39 i pół jest Darek Jankowski, który twierdzi, że wciąż mu daleko do "czterdziestki", ma w końcu tytułowe 39 i pół roku.

 

Darek jest prawdziwie młody duchem. Mimo tego, że ma żonę i syna, to wciąż pozostaje fanem punk-rocka i żużla i kobiet "na boku" Z ogromną radością spędza czas grając w swoim zespole rockowym i jeżdżąc wysłużonym fiatem 125p, który ma nawet swoje imię – Kazik. Wszystko zmienia się, gdy do Janka w końcu dociera, że 40 zbliża się nieuchronnie. Darek, który do tej pory zamieszkiwał u swojej kochanki, postanawia przeprosić żonę i ustabilizować swoje życie.

 

Mężczyzna chce wrócić do żony Anny i swojego syna Patryka, jednak kobieta jest już w innym związku. Partnerem Anny jest teraz Tomasz, spokojny, cichy, bez nałogów, agent ubezpieczeniowy, który jest zupełnym przeciwieństwem szalonego Darka. Darek nie widząc co ze sobą zrobić korzysta z zaproszenia sąsiadki Pauli i zamieszkuje u niej. Razem planują jak przywrócić szczęście Darka na łonie rodziny. Czy im się to uda? Jak skończy się serial 39 i pół ? Na wszystkie pytania odpowie serial 39 i pół..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 39 i pół
Nick: