Dodany: 2013-07-04 14:39:48

 

4400serial 4400 rozpoczyna się w połowie XX wieku. Od pewnego czasu w niewyjaśnionych okolicznościach znikają ludzie – kobiety, mężczyźni, dzieci.

 

Nikt nie jest w stanie powiedzieć co się z nimi stało. Według obliczeń zaginęło już 4400 osób. Pewnego dnia nad miastem pojawia się świetlista kula. Po jej zniknięciu okazuje się, że na Ziemię powróciły wszystkie zaginione do tej pory osoby. Są w takim samym wieku jak w chwili zaginięcia, tak samo ubrane, w tym samym stanie zdrowia. Jedyna różnica jest taka, że każda z tych osób powraca ze specjalną, pozaziemską umiejętnością.

 

Policja badająca sprawę jest wyjątkowo zaangażowana w odkrycie tego jak zaginęli i jak powrócili 4400, gdyż niemal każdy ma bliską osobę wśród tych osób. serial 4400 opowiada o zaginionych osobach, które po powrocie muszą na nowo ułożyć sobie życie i poradzić sobie z nowymi, nie do końca bezpiecznymi, umiejętnościami. Nie mogąc "dogadać się" z resztą świata, zakładają oni specjalne osiedle, gdzie mogą mieszkać i kształtować swoje umiejętności. serial 4400 trzyma na prawdę w napięciu. Jeśli zobaczysz jeden odcinek serial 4400 , z pewnością się sięgniesz po następne.

Dodaj nowy komentarz do artykułu 4400
Nick: