Dodany: 2013-07-04 14:44:27

 

Alternatywy 4serial Alternatywy 4, mimo że ma już 30 lat, wciąż bawi i śmieszy do łez. I to nie tylko starszą publiczność, znającą realia ówczesnych czasów, ale także ludzi młodych, dla których sytuacja tamtej Polski znana jest tylko z opowieści.

 

serial Alternatywy 4 to opowieść o grupie mieszkańców Warszawy, którzy szczęśliwie dostali przydział na nowe mieszkania na warszawskim Ursynowie. Jednym z głównych bohaterów serial Alternatywy 4 jest Stanisław Anioł. Dotychczas był on dygnitarzem w Pułtusku. Został jednak zdegradowany do roli dozorcy w nowym bloku w Warszawie. Anioł szybko jednak przywykł do nowej roli i mianował się gospodarzem domu.

 

W komiczny sposób pokazane jest jak sprytny dozorca ustawia sobie wszystkich mieszkańców, angażując się w ich życie prywatne i zawodowe. Anioł koniecznie chce zaimponować wyższym władzom organizuje więc teatr, chór, obowiązkowe społeczne sprzątanie. Początkowo zgadzający się na wszystko lokatorzy zaczynają protestować i w najważniejszym dla Anioła momencie, podczas wizytacji, przygotowują akcję dywersyjną, ukazującą niedoskonałości Stanisława Anioła i jego irracjonalne pomysły. serial Alternatywy 4 to klasyka polskiego kina..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Alternatywy 4
Nick: