Dodany: 2013-07-04 14:49:59
 

Anioł Ciemnościserial Anioł Ciemności to serial dla osób o mocnych nerwach. Wszystkie serialowe wydarzenia dzieją się w Los Angeles – Mieście Aniołów. Główny bohater serial Anioł Ciemności, Angel, dotychczas mieszkał w Sunnydale. Angel jest wampirem.

 

Przez wieki znany był jako Angelus. Angel niegdyś zamordował młodą cygankę, która umierając rzuciła na niego klątwę. Klątwa ta sprawiła, że Angel otrzymał duszę, dręczą go więc wyrzuty sumienia. Obecnie pragnie odkupić wszelkie swoje winy. Przenosi się do Los Angeles i tam w mrokach nocy walczy ze złem. Towarzyszami Angela zostają Doyle, który jest pół demonem oraz Cordelia, przyjaciółka z poprzedniego miejsca zamieszkania. Dzięki temu, że Doyle ma wizje dotyczące zbrodni, bohaterowie szybko znajdują kolejnych klientów.

 

By biznes był zupełnie legalny Angel, Doyle i Cordelia zakładają agencję detektywistyczną. serial Anioł Ciemności może wydawać się odrobinę przerażający jednak już po zobaczeniu jednego odcinka niesamowicie wciąga. Walka dobra ze złem ukazana w serial Anioł Ciemności z pewnością przypadnie do gustu wielu widzom.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Anioł Ciemności
Nick: