Dodany: 2013-07-05 09:17:43

 

Anatomia prawdyserial Anatomia prawdy trwa już 3 sezony i zapowiadane są kolejne. Cieszy się on bowiem ogromną popularnością. serial Anatomia prawdy jest idealnym połączeniem serialu obyczajowego, kryminalnego i medycznego.

 

Główną bohaterką serial Anatomia prawdy jest dr Megan Hunt. Początkowo kobieta wydawać się może wyrachowana i wyniosła. W kolejnych odcinkach poznajemy jej drugie oblicze – troskliwej matki i wrażliwej kobiety. Dr Megan Hunt należy do grona najwybitniejszych neurochirurgów na świecie. Niestety ulega wypadkowi samochodowemu, który wyklucza jej dalszą pracę w zawodzie. Nie mogąc być operującym neurochirurgiem Megan postanawia zmienić pracę.

 

Staje się lekarzem sądowym. Podczas pracy nad zmarłymi nadal wykorzystuje swoje ogromne umiejętności do tego, by rozwiązywać kolejne sprawy kryminalne. Metody stosowane przez Megan są niejednokrotnie niekonwencjonalne i odbiegają od tradycyjnych praktyk, co nei zawsze podoba się jej przełożonym. Jednak dr Hunt zawsze dąży do poznania prawdy, nawet jeśli miałaby stracić przez to pracę. serial Anatomia prawdy koniecznie trzeba zobaczyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Anatomia prawdy
Nick: