Dodany: 2013-07-05 09:39:00

 

Akta Dresdenaserial Akta Dresdena powstał na podstawie bestsellerowej powieści Jima Butchera. Głównym bohaterem książki oraz serial Akta Dresdena jest detektyw Harry Dresden.

 

Mężczyzna ma paranormalne zdolności i wykorzystuje je podczas pełnienia swoich codziennych obowiązków. Harry Dresden chętnie współpracuje z lokalną policją. Dzięki niemu rozwiązanych zostaje wiele tajemniczych przestępstw. Akacja serial utoczy się w Chicago. serial Akta Dresdena rozpoczyna się w momencie, gdy jeden z lokalnych gangsterów zostaje znaleziony wraz ze swoją dziewczyną martwy. Sprawa jest o tyle szczególna, że z obu ciał wyrwano serca.

 

W tym samym czasie gdzieś w mieście żyje mężczyzna nazywany Magiem. Mag to w rzeczywistości Harry Blackstone Copperfield Dresden, znany ze swoich niesamowitych umiejętności. Policja prowadząca sprawę zabójstwa gangstera Tommyego Toma postanawia skontaktować się z Dresdenem i poprosić go o pomoc. Tak zaczyna się współpraca Harrego z policją. serial Akta Dresdena trzyma w napięciu i zdecydowanie warto go zobaczyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Akta Dresdena
Nick: