Dodany: 2013-07-05 09:46:00

 

Agentka o stu twarzachserial Agentka o stu twarzach to historia młodej dziewczyny Sydney Bristow. Sydney prowadzi podwójne życie. Na co dzień jest pracującą studentką i tak widzą ją inni. W rzeczywistości Sydney jest agentką CIA.

 

Kobieta postanawia wyjawić swoją tajemnicę narzeczonemu. Wówczas wszystko nabiera zupełnie innego znaczenia. Okazuje się bowiem, że komórka dla której pracuje Sydney nie ma nic wspólnego z CIA. Przełożeni Sydney prowadzą organizację szpiegowsko-terrorystyczną, do której Sydney nieświadomie przystąpiła. W związku z tym, że Sydney wyjawiła swoja tajemnicę, na jej chłopaka wydany zostaje wyrok śmierci. Sydney nie może znieść tego, że ją oszukano. Postanawia zemścić się na swoich pracodawcach z SD6. Tym razem na prawdę przyłącza się do CIA.

 

Staje się podwójnym agentem, tak jak w tytule - serial Agentka o stu twarzach. Przy okazji wychodzi na jaw jedna z rodzinnych tajemnic Sydney. Do współpracy zostaje jej przydzielony podwójny agent, który okazuje się jej ojcem. Ojcem, którego Sydney obwinia o śmierć matki. serial Agentka o stu twarzach to pełna zwrotów akcji fabuła i świetne aktorstwo. serial Agentka o stu twarzach warto zobaczyć.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Agentka o stu twarzach
Nick: