Dodany: 2013-07-05 12:04:16

 

Tajemnica Zielonego KrólestwaFilmy hd i filmy w 3d to kino naprawdę emocjonujące. Potrafi zapewnić nam rozrywkę na wiele godzin bez wytchnienia. To przecież rozrywka dla każdego nawet najmłodsi widzowie znajdą tu coś dla siebie warto zajrzeć na filmy online. Większość produkcji takich jak filmy online mija się z czasem.

 

Powstały za późno lub za wcześnie nie mogą znaleźć swoich odbiorców docelowych. W film Tajemnica Zielonego Królestwa widzimy animowaną wersję edukacyjnej bajki. Pewna dziewczynka przez przypadek trafia do krainy zielonego królestwa. Tam musi rzucić się na ratunek światu, któremu zagraża wielkie zanieczyszczenie nadchodzące z nieznanej dotąd krainy.

 

Dziewczynka na całe szczęście jest córką znanego naukowca i wie jak walczyć z potworami z zanieczyszczeń. To niezwykle trudne zadanie, ale nie niemożliwe zwłaszcza przy wykorzystaniu takiej wiedzy. Czy uda jej się bezpiecznie wrócić do domu po wykonaniu zadania? O to nie możemy być spokojni do końca bajki, losy dziewczynki pozostaną dla nas nieznane i dopiero finał film Tajemnica Zielonego Królestwaprzyniesie rozwiązanie.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Tajemnica Zielonego Królestwa
Nick: