Dodany: 2013-07-05 12:20:12

 

Dla EllenFilmy hd i filmy w 3d to stanowią bardzo dobry rodzaj rozrywki dla każdego potencjalnego widza. W filmy online jest tyle scenariuszy do przerobienia, że już praktycznie wszystkie możliwe pomysły zostały wykonane w różnych odsłonach.

 

W filmy online jest całe mnóstwo rozrywki wszelkiego typu. W film Dla Ellen nie ma miejsca na humor czy rozrywkę tutaj jesteśmy widzami dramatu rozgrywającego się w życiu Jacka i Ellen. Jack wiedzie rockandrollowy styl życia pełen uciech i zerowej odpowiedzialności. Równolegle stara się o prawa do opieki nad dzieckiem małą Ellen. Jego działania przybierają powoli coraz bardziej desperackie kształty co odbija się na jego zdrowiu i sprawia, że pogrąża się on w depresji. W końcu z depresji do desperacji nie ma specjalnie długiej drogi.

 

Melodramatyzm jest tym co nie wszyscy w kinie lubią więc film Dla Ellen jest na tyle specyficzny, że wielu osobom może się nie spodobać. Przebicie oczekiwań widzów w tym wymiarze będzie zawsze stanowiło problem, masowe oczekiwania odbiorców mogą z czasem przekształcić się w coś więcej niż tylko fanaberie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla Ellen
Nick: