Dodany: 2013-07-05 12:31:58

 

Safe HouseFilmy hd i filmy w 3d są wspaniałym kinem. W filmy online możemy zobaczyć coś wspaniałego, potrafią nas przekonać do siebie w trybie natychmiastowym. Urzekające jest w nich przede wszystkim to jak piękny jest obraz w nich pokazywany. Jest to mocną stroną filmy online.

 

W film Safe House widzimy jak dwóch agentów musi ze sobą współpracować mimo niechęci do siebie by przetrwać. Dlaczego? Ponieważ znaleźli się w sytuacji bez wyjścia mówiąc szczerze, jeden z nich jest agentem zdrajcą największym w historii całego wywiadu CIA. Drugi to agent wyznaczony przez agencję do pilnowania zdrajcy. Teraz jego wrogowie postanowili go dorwać.

 

Muszą się bronić zamknięci w kryjówce. Kryjówka ta może zostać szybko zdemaskowana i zniszczona. Grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo z każdej strony. Warto spojrzeć na film Safe House z innej strony takiej na jaką dotąd nie patrzyliśmy. W filmie tym możemy dojrzeć naprawdę wiele podobieństw do szalonego kina akcji i sensacji. Warto mu się przyjrzeć z bliska jest on sensowny.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe House
Nick: