Dodany: 2013-07-05 12:51:37

 

Miłość i HonorFilmy w 3d i filmy hd to coś doskonałego dla każdego widza. Na każdą okazję służącą relaksowi możemy poddać się oglądaniu właśnie filmy online. Większość z filmy online ma naprawdę solidny dorobek pod względem odniesień do popkultury.

 

W film Miłość i honor fabuła wygląda następująco pewien samuraj ma mało odpowiedzialne i wyzywające zadanie bowiem testuje posiłki by jego pan nie uległ otruciu. Pewnego dnia dochodzi jednak do zatrucia i wskutek niego traci on wzrok. Nie jest w stanie wyżywić rodziny i podejmuje próbę samobójczą. Nieudaną żona ratuje go w ostatniej chwili.

 

Żona otrzymuje propozycje od pomocnika szoguna, że w zamian za usługi seksualne jej mąż otrzyma pracę i będą mogli żyć na poziomie. Tak też się staje, ale pewnego dnia mąż dowiaduje się o wszystkim i wyrzuca żonę z domu. Wszystko kończy się źle, postanawia on wyzwać pomocnika szoguna na pojedynek. Warto zobaczyć akcję jaka rozgrywa się w film Miłość i honor . Jest napięta i trzyma do samego końca mimo długotrwałego i przeciągniętego finału.Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłość i Honor
Nick: