Dodany: 2013-07-05 13:01:36

 

Gambit, czyli jak ograć królaFilmy w 3d i filmy hd to coś dla każdego na nudny i nieudany wieczór. Lepiej by takich było jak najmniej, ale wiadomo czasem życie bywa kapryśne i szokujące. W filmy online jest cała masa wszelkiego rodzaju intryg zastanawiających nas przez długi czas. Nawet bardzo długi, wrażenia pozostają na długo w naszej pamięci przyzna każdy kto zobaczył filmy online.

 

W film Gambit, czyli jak ograć króla widzimy dosyć głupkowatą i nudnawą historię jakich było już wiele na tym świecie. Nic nowego coraz trudniej o bardziej przekonujące produkcje. Rzadko, która stanowi jaką szerszą inspirację dla masowego widza. Wynika to przede wszystkim z produktu jaki jest nam pokazywany.

 

Fabuła film Gambit, czyli jak ograć króla kształtuje się następująco pewien facet w wieku podeszłym knuje intrygę, która ma uczynić go bogatym. Postanawia okraść bogatego milionera do tego celu chce dogadać się pewną ładną dziewczyną, której zadaniem będzie go uwieść. Jak jej to wyjdzie? Pewnie dobrze i tu pojawia się problem mianowicie taki, że sam zakochuje się w dziewczynie i co ma z tym teraz zrobić? Jak zakończy się ta prosta intryga? To schemat wykorzystywany już od lat.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gambit, czyli jak ograć króla
Nick: