Dodany: 2013-07-05 13:08:21

 

Gangster Squad. Pogromcy mafii.W filmy hd i filmy w 3d można przecież zobaczyć bardzo wiele ciekawych motywów i efektów specjalnych. filmy online wyposażone w tego typu efekty mogą przyciągnąć nas na bardzo wiele chwil przed ekrany monitorów. Warto uważać by nie paść ofiarą takich pułapek, bo szybko możemy od monitora nie odejść.

 

W filmy online jest bardzo wiele zastanawiających motywów.

Dobrym pomysłem na film jest film Gangster Squad. Pogromcy mafii. Opowiada on historię w pełni nierealną i zrealizowaną z typowym dla amerykańskiej kinematografii bezsensownym nonszalanckim stylem. Jest on głupi mówiąc wprost. W filmie w skrócie wygląda to tak, że grupka agentów policyjnych ma za zadanie rozpracować całą organizację przestępczą pewnego mafiosa. Plan wymyka się spod kontroli a agenci w pojedynkę niemalże załatwiają całą mafię. Kłopot w tym, że sami popełniają bezkarnie przestępstwa.

 

Mało tego w całą sprawę wmieszane jest jeszcze miłość i kobieta to chyba dosyć oczywiste. Jest to bardzo bzdurne i mało zastanawiające po co jeszcze powstają takie produkcje w tak zaawansowanym stylu. Czy film Gangster Squad. Pogromcy mafii. warto zobaczyć? Zdecydujcie sami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gangster Squad. Pogromcy mafii.
Nick: