Dodany: 2013-07-08 09:43:50

 

Daję nam rokW filmy hd i filmy w 3d bohaterami fabuły często zostają postaci takie jak zwykli obywatele. Normalni ludzie to często najszersze grono odbiorców filmy online. Zdecydowana większość z filmy online jest po prostu mało ambitna i porusza tematy czysto obyczajowe.

 

W film Daję nam rok widzimy dokładnie jak to przebiegają relacje między partnerami w związku. Niedawno zawarte małżeństwo ma już pierwszy kryzys. Skuteczne przezwyciężenie go może zająć trochę czasu i na pewno jest bardzo trudne do wykonania. Walka z własnymi słabościami jest bardzo trudna i czasem może stanowić bardzo dużą barierę w dalszym życiu bohaterów.

 

Jak się pogodzić i czy to ma jakikolwiek sens? Może lepiej się rozstać niż pozostać w relacjach, które nie dają nam szczęścia ani satysfakcji. Wpadną na zadziwiający pomysł, że dadzą sobie rok na pogodzenie się ze sobą i rozwiązanie wszelkich wątpliwości akie targają nimi i ich związkiem. Ucieczka od nich jest przecież niemożliwa w niektórych wypadkach. Jak pogodzić takie sprzeczności leżące w człowieku na te pytania może zostać udzielona odpowiedź w film Daję nam rok.Dodaj nowy komentarz do artykułu Daję nam rok
Nick: