Dodany: 2013-07-08 09:59:40

 

Kac Vegas 3Filmy w 3d i filmy hd to doskonała okazja do stworzenia niezapomnianych obrazów. Wiekopomne dzieła są niesamowicie wciągające od pierwszego wejrzenia. Wiedzą jak zorganizować widzów dookoła siebie wciągają od pierwszego wejrzenia i trzymają do samego końca.

 

W film Kac Vegas 3 jesteśmy świadkami tego jak po kolejnej imprezie trójka znanych znajomych wraca do Vegas. Kłopoty będą i tym razem i to spore.

W filmie jest przecież tyle do pokazania mało jest usterek czy kłopotów. Niektóre są związane z tym jak wiele rzecz zepsuli po pijaku. Tym razem trójka bohaterów nie ma kaca. Wszystko za sprawą tego, że nie pili zbyt wiele, ale afery i tak nie uniknęli. Znowu jest powrót do pomysłu przytoczonego w pierwszej części.

 

Budzą się a jednego z nich nie ma i to tego samego co w pierwszej części. Ten człowiek musi teraz sprostać innym wyzwaniom wydostać się z pułapki. Mało tego wraca pan Chow, wściekły mały chińczyk wraca ze zdwojoną siłą. Fabuła film Kac Vegas 3 do złudzenia przypomina poprzednie części i wciąga od pierwszej minuty patrzenia na film. Sekwencje są zastanawiające.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kac Vegas 3
Nick: