Dodany: 2013-08-02 10:09:31

 

Projekt Xfilm Projekt X to film, który niejednokrotnie już został powtórzony w rzeczywistości przez młodzież, która podobnie jak w filmie ma jeden cel – chcą przede wszystkim zorganizować najlepszą imprezę, o której każdy będzie pamiętał.

 

film Projekt X to film, który pokazuje nam nieco inną perspektywę filmu dla nastolatków, bo forma filmu jest stylizowana na taki film, który jest niejako amatorskim nagraniem. filmy online takie pokazują bardziej naturalnie to, co się ogląda. Takie filmy nie mogą być przedstawiane jako filmy 3d . takie filmy nie mogą być nawet tym, czym są filmy hd, bo mają to być filmy amatorsko nakręcone kamerą na imprezie. Filmy online takie zyskują najwięcej widzów, bo wielu wciąż myśli, że sprawa jest prawdziwa.

 

Być może dlatego powstała masa filmów jak filmy online, które pokazują, że rzeczywiście wielu młodych ludzi postanowiło w dobie portali społecznościowych powtórzyć to co zobaczyli w tym filmie. Organizują imprezę, która szybko ich przerasta, kiedy okazuje się, że na przyjęcie przyjdzie więcej osób niż się tego spodziewali. Jak się skończy ta impreza? Co to będzie, kiedy okaże się,że wszyscy stali się przez taki niewielki wybryk przestępcami.



Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt X
Nick: