Dodany: 2013-08-22 12:25:04

 

24 godzinyserial 24 godziny jest jednym z najbardziej emocjonujących, jakie kiedykolwiek obejrzycie. Siedem sezonów odpowiada siedmiu dniom, w czasie których Jack Bauer musi uratować kraj przed terrorystami. Każdy odcinek, to jedna godzina z takiego dnia.

 

Oglądając serial 24 godziny powinniśmy uzbroić się w mocne nerwy. Mało które seriale online serwują taką dawkę emocji. Jak Bauer jest uwikłany w serię skomplikowanych sytuacji, w których na zmianę jest uważany za zdrajcę i bohatera. Nie zwracając na nic uwagi, musi skupić się na walce z przestępcami, skorumpowanymi politykami, mafiosami i agentami. Wszystko po to, aby oddalić wizję nieuchronnej zagłady jego kraju.

 

serial 24 godziny zmienia naszą perspektywę, co chwilę mamy wrażenie, że Jack wpadł w taką pułapkę, z której nie da rady się wyplątać. To dlatego jak żadne inne seriale online, serial 24 godziny nakręca spiralę niepewności i napięcia. Nie każdy widz będzie na to gotowy. Od początku do końca zaplanowany, wywiera potężny efekt – nie da się oderwać wzroku od ekranu.Dodaj nowy komentarz do artykułu 24 godziny
Nick: