Dodany: 2013-08-22 12:36:45

 

4400Ci, którzy oglądają serial 4400 to zazwyczaj fani science fiction, chociaż może on się spodobać każdemu. seriale online takie jak ten, opierają swoją fabułę na wydarzeniach które teoretycznie mogłyby się zdarzyć, a których wszyscy się obawiają. Tym razem chodzi o życie pozaziemskie.

 

serial 4400 opowiada o grupie ludzi, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęli z powierzchni ziemi. Sytuacja pogarsza się, kiedy nagle, po wielu latach ci ludzie powracają ja gdyby nigdy nic. Sytuacja staje się poważna. Okazuje się, że najprawdopodobniej działały tu siły z innej planety.

 

Oglądając serial 4400 widzimy, jak ta grupa powraca do codzienności z nadludzkimi zdolnościami i umiejętnościami. Władza obawiają się, że może to stanowić zagrożenie dla społeczeństwa albo nawet całej planety. Z czasem okazuje się, że niebezpieczeństwo rzeczywiście istnieje. Ci, którzy wrócili, zaczynają walczyć przeciwko sobie i otoczeniu.

 

seriale online takie, jak serial 4400 zadziwiają pomysłowością twórców i na każdym kroku zaskakują.Dodaj nowy komentarz do artykułu 4400
Nick: