Dodany: 2013-08-22 13:20:16

 

Kompania braciserial Kompania braci był szeroko nagradzany i wysoko oceniany na całym świecie. Również widzowie docenili ten obraz Stevena Spielberga i Toma Hanksa.

 

Dziesięcioodcinkowy serial Kompania braci dostał sto dwadzieścia milionów dolarów budżetu, ale twórcy nie zdecyodwali się zatrudnić żadnej gwiazdy Hollywood. Powód był prosty – Spielberg i Hank chcieli pokazać poświęcenie prawdziwych ludzi, którzy sześćdziesiąt lat temu walczyli na froncie.

 

seriale online jak serial Kompania braci to wyjątkowe kino, rzadkie okazy świetnych produkcji z przesłaniem. Nie można odmówić produkcji rozmachu. Widz, który ogląda serial Kompania braci ma okazję oglądać sceny walki i pole bitwy z perspektywy żołnierza. Sceny nagrywane są ręczną kamerką, więc mamy wrażenie jakbyśmy sami tam byli.

 

seriale online takie jak serial Kompania braci zysują też wiele na aktorach. W tym przypadku mało znanych, ale bardzo zdolnych i ciężko pracujących nad rolą. To wszystko razem dało doskonały serial, który każdy powinien obejrzeć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kompania braci
Nick: