Dodany: 2013-08-22 13:24:41

 

Władca zwierzątserial Władca zwierząt jest oparty na wszystkim znanej opowieści o porwanym chłopcu, którego wychowują przybrani rodzice i który najlepiej czuję się pośród zwierząt i przyrody w ogóle. Jedyna różnica jest taka, że tym razem mamy do czynienia z połączeniem tej przypowieści z tajemniczymi mocami, czarną magią, niezwykłymi stworzeniami i ludźmi.

 

seriale online takie jak serial Władca zwierząt trafiają zazwyczaj do młodej publiczności, która gustuje w mocno koloryzowanych, zaczarowanych obrazach.

 

Dar jest królewskim synem. W bardzo młodym wieku zostaje porwany przez maga i wychowuje się w przybranej rodzinie. Nowi rodzice bardzo go kochają i poświęcają wszystko. Pewnego dnia jednak ojciec zostaje zamordowany, a syn postanawia zemścić się za zbrodnię dokonaną na przybranym rodzicu. serial Władca zwierząt opiera się więc na znajomym schemacie, łącząc elementy popularnej w dzisiejszym kinie magii.

 

seriale online takie jak serial Władca zwierząt to dość ciekawe propozycje, chociaż trafiają do wąskiej grupy zainteresowanych i rzadko przynoszą duże zyski.Dodaj nowy komentarz do artykułu Władca zwierząt
Nick: