Dodany: 2013-08-22 13:28:04

 

Być człowiekiem serial Być człowiekiem" title="serial być człowiekiem" target="_blank">serial Być człowiekiem realizuje popularny dziś temat nadprzyrodzonych zjawisk, sił i istot. Jest to bardzo eksploatowany wątek i cieszy się bardzo wysokim zainteresowaniem.

 

Postaci są tutaj bardzo zróżnicowane i odpowiadają gustom różnych ludzi. seriale online takie jak serial Być człowiekiem są ostatnio coraz popularniejsze a twórcy coraz chętniej wykorzystują ten wątek.

 

Tym razem w serial Być człowiekiem mamy do czynienia z trzema stworzeniami – wampirem, wilkołakiem i duchem, którzy mimo oczywistych różnic i wyjątkowości próbują żyć tak jak wszyscy. Posiadają mnóstwo mrocznych sekretów, których pilnie strzegą.

 

Mitchel i George czują się bardzo samotni – nikomu nie mogą wyjawić prawdy, żyją razem, żeby poradzić sobie jakoś z tym ciężarem. Kiedy okazuje się, że muszą się wyprowadzić, znajdują dom w którym już ktoś mieszka. To Annie, która jest duchem a jej jedynym zajęcie jest odstraszanie nowych lokatorów. Jest bardzo zaskoczona tym, że mężczyźni mogą ją zbaczyć.

 

seriale online takie jak serial Być człowiekiem cieszą się dużym zainteresowaniem. Tak jest też tym razem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Być człowiekiem
Nick: