Dodany: 2013-08-22 13:29:56

 

Ponad faląserial Ponad falą spodoba się wszystkim tym, którzy marzą, aby wyrwać się od codzienności i przenieść w malownicze i ciepłe kraje, takie jak Hawaje. Akcja produkcji rozgrywa się właśnie na jednej z hawajskich plaży, pośród suferów, plaż, kolorowych drinków i ciepłego słońca. Na pewno każdemu spodoba się ta okolica.

 

seriale online chętnie wykorzystują motyw konfliktu rdzennych mieszkańców z przyjezdnymi, piękne widoki i motyw wolności. serial Ponad falą to opowieść o grupie surferów, ich pracy, zabawie, wzlotach i upadkach. Możemy podziwiać ciekawe triki na deskach, marząc o tym, że zajmujemy miejsce tej młodzieży. serial Ponad falą to również opowieść o wolności i współzawodnictwie. Surferzy z grupy WaveSync biorą udział w licznych zawodach, gdzie dają popis swoich zdolności.

 

Serial online w stylu serial Ponad falą to jednak głównie opowieść o życiu nastolatków. Ich problemach, rozterkach sercowych, codzienności, kłótniach i zabawie. Produkcja kierowana jest do młodej publiczności i właśnie tam trafia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ponad falą
Nick: