Dodany: 2013-08-22 13:35:52

 

Teoria wielkiego podrywuserial Teoria wielkiego podrywu to wielki serialowy hit ostatnich lat. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby Sheldona i jego specyficznego sposobu bycia poczucia humoru. Historia współlokatorów podbiła serca widzów w Stanach Zjednoczonych, Europie, a nawet Australii.

 

seriale online komediowe bardzo często wybierają formę sitcomu.

Jest to obecnie wciąż bardzo popularny sposób realizacji. serial Teoria wielkiego podrywu jest takim właśnie sitcomem. Leonard I Sheldon to genialni fizycy, którzy nie mają problemu niczym poza relacjami międzyludzkimi. To szczególnie dotyczy dziewczyn, które wydają im się pochodzić z innej planety. Wszystko się zmienia, gdy naprzeciwko wprowadza się piękna Penny. Na Sheldona nie działa nic poza nauką, ale Leonard zaczyna poznawać uroki życia towarzyskiego.

 

serial Teoria wielkiego podrywu bazuje na dość specyficznym pomyśle. seriale online zazwyczaj opierają się na prostszych scenariuszach. serial Teoria wielkiego podrywu wykorzystuje coś nowego i okazuje się to strzałem w dziesiątkę. Sheldon ze swoim specyficznym poczuciem humoru i Leonard ze swą nieporadnością to doskonały duet.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Teoria wielkiego podrywu
Nick: