Dodany: 2013-08-22 14:01:36

 

Więzy krwiserial Więzy krwi realizuje bardzo ciekawy i wciąż niewyczerpany motyw sił i mocy nadprzyrodzonych, niezwykłych postaci i ich relacji z życiem ludzi. Tym razem mamy do czynienia z motywem wampira, który wkracza w świat ludzi z dobrymi motywami i chce pomagać zwalczać zło, także to nadprzyrodzone.

 

Vicki, główna bohaterka serial Więzy krwi, jest policjantką, niestety pewnego dnia okazuje się, że musi odejść z pracy z powodu swoich kłopotów ze wzrokiem. To jednak nie kończy jej kariery, Vicki zakłada bowiem biuro detektywistyczne i zaczyna pracę na własny rachunek. Właśnie wtedy poznaje Henry’ego – wampira, w którego nadprzyrodzone moce długo nie może uwierzyć. W końcu rozpoczynają wspólną walkę ze złem.

 

seriale online jak serial Więzy krwi przyciągają widzów przede wszystkim swoją tajemniczością. Wątek sił nadprzyrodzonych jest tak szeroki, że można go interpretować na bardzo różne sposoby. seriale online świetnie wykorzystują możliwości tematyki wampirów i nadprzyrodzonych zdarzeń. serial Więzy krwi pod tym względem odniósł wielki sukces.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Więzy krwi
Nick: