Dodany: 2013-08-22 14:14:34

 

Anatomia prawdyTematykę medyczną porusza serial Anatomia prawdy, który wpisuje się w nurt seriali medycznych, lekarzy i szpitali w ogóle. seriale online z tego gatunku zazwyczaj odnoszą duży sukces, ze względu na zainteresowanie medycyną w ogóle, ciekawość pracy lekarzy i przebiegu leczenia.

 

serial Anatomia prawdy opowiada o doktor Megan Hunt, która pracuje jako neurochirurg. W wyniku nieszczęśliwego wypadku, doktor Hunt ulega uszkodzeniu ciała, które uniemożliwia jej kontynuację pracy. Jednak Megan nie poddaje się i rozpoczyna pracę jako lekarz medycyny sądowej, gdzie odnosi spore sukcesy. Dzięki niekonwencjonalnym sposobom pracy i odwadze rozwiązuje coraz więcej zagadek, chociaż jej sposób działania niekoniecznie pasuje jej przełożonym.

 

seriale online w stylu Doktora House’a czy właśnie serial Anatomia prawdy, opierają swój sukces na niewiedzy widzów i ich chęci di nauki. Tym razem chodzi o naukę dość specyficznej dziedziny, jaką jest medycyna sądowa. Możliwość obcowania ze śmiercią i jej przyczynami jeszcze podnosi to zainteresowanie. Dlatego serial Anatomia prawdy tak świetnie daje sobie radę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Anatomia prawdy
Nick: