Dodany: 2013-08-22 14:23:41
 

Puls miasta serial Puls miasta to jeden z najlepszych seriali sensacyjnych, jakie kiedykolwiek obejrzycie. Opiera się na bardzo świeżym, doskonałym pomyśle, aby kolejne zbrodnie pokazywać oczami różnych osób tak, aby to widz sam ustalił prawdę. Niewiele jest takich seriale online.

 

Oglądając serial Puls miasta spotykamy się w każdym odcinku z inną zbrodnią. Mamy okazję zobaczyć tę zbrodnię, jej przebieg i motywy z perspektywy detektywów, prawnika, sanitariuszki, dziennikarki przestępców. seriale online rzadko są tak złożone i skomplikowane. Niezbyt często też pozwalają widzowi zdecydować o tym, jak ocenią bohaterów i wydarzenia.

 

Dzięki temu, jak serial Puls miasta jest skonstruowany, mamy szansę poczuć, że tworzymy serial i możemy decydować o tym, jak go odbieramy. Znając motywy mordercy, zachowanie ofiary i resztę wydarzeń towarzyszących zbrodni, możemy serial Puls miasta ocenić według własnych przekonań. To daje przestrzeń na wiele interpretacji tematu i pokazuje, jak odpowiedź jest czasem niejednoznaczna.Dodaj nowy komentarz do artykułu Puls miasta
Nick: