Dodany: 2013-08-22 14:39:36
 

Tożsamość szpiegaOglądając serial Tożsamość szpiega zobaczymy bardzo ciekawy pomysł na fabułę, który jest właściwie odwrotna do tego, co oglądamy w filmach o agentach i szpiegach. Pomysł jest bardzo świeży, a jego realizacja całkiem dobra. seriale online w tym stylu doskonale się sprzedają i gromadzą sporą liczbę fanów.

 

serial Tożsamość szpiega opowiada historię Michaela, szpiega który został spalony i nie może powrócić do swojej dawnej pracy. Staje się bezużyteczny dla swoich szefów i nie ma wpływu na sytuację. Zmuszony do powrotu do rodzinnego domu, bohater serial Tożsamość szpiega, nie daje za wygraną. Chce dowiedzieć się, kto go postawił w takiej sytuacji. Jednocześnie pomaga tym, którzy nie mają szans lub nie chcą współpracować z policją. Walczy nadal po dobrej stornie, chociaż nie jest to łatwe. Nie każdemu może ufać i do końca nie wie, kto jest jego przyjacielem, a kto zdrajcą.

 

seriale online jak serial Tożsamość szpiega to doskonałe produkcje, które wygrywają pomysłem i świeżością, niewiele jest bowiem produkcji opartych na tak oryginalnym pomyśle.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tożsamość szpiega
Nick: