Dodany: 2013-08-22 14:53:56

 

Ciekawość serial Ciekawość to produkcja zupełnie innej kategorii. Jest to serial popularnonaukowy, dzięki któremu możemy dowiedzieć się więcej na tematy naukowe i około naukowe.

 

Jest to bardzo wyjątkowy seriale online, który wyróżnia się spośróde setek innych produkcji. Różnica to przede wszystkim tematyka, bardzo specyficzna i trafiająca do raczej węższego grona odbiorców. Obecnie, kiedy wszyscy chcą docierać z seriale online do jak największej liczby osób, jest to wyjątkowy pomysł. Każdy odcinek prowadzi jakaś gwiazda Hollywood. Już samo to jest bardzo dobrym i interesującym pomysłem. Każda gwiazda przyciągnie przed telewizory innych widzów i na pewno podniesie oglądalność.

serial Ciekawość zajmuje się tematyką naukową, czyli na przykład powstaniem wszechświata czy specyfiką kolonii mrówek. Ale tematami serial Ciekawość są też tematy nieco dalsze od naukowości, jak prawdopodobieństwo ataku kosmitów czy możliwość wiecznego życia. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie w serial Ciekawość i nie będzie się nudził.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ciekawość
Nick: